Пн. - Пт. 9:00 — 19:00

Субота 10:00 — 14:00

+38 (044) 222-59-73

+38 (050) 739-72-09

+38 (067) 768-87-19

+38 (063) 224-08-18

Menu

Ідентифікаційний податковий номер


Громадянам України, а також іноземним громадянам, які проживали в Україні, «Міжнародне Бюро Легалізації Документів» пропонує послугу з отримання Ідентифікаційного номеру фізичної особи (Ідентифікаційний код, Ідентифікаційний номер платника податків, Реєстраційний номер картки платника податків, Облікова картка платника податків, Податковий номер, ІНН)

Що являє собою Ідентифікаційний Номер ?

 Ідентифікаційний номер - це особливий код з десяти цифр, який має важливе значення і є унікальним для кожної людини. Він є елементом, який видається Державним реєстром фізичних осіб-платників податків і є невід’ємною частиною для отримання прибутку на території України, здійснення нотаріальних дій, укладення угод та правочинів, і взагалі ведення будь-якої діяльності.

Згідно законодавства України, іноземний громадянин, який планує працювати в Україні та отримувати доходи, як засновник компанії або найманий працівник, оформляти постійний або тимчасовий вид на проживання, відкривати рахунки у банках, вести підприємницьку діяльність, реєструвати фізичну особу, навчатися , отримувати спадок та в багатьох інших випадках змушений отримати Ідентифікаційний Номер в Державній Податковій Інспекції України

Для отримання ІПН необхідно надати такі документи та відомості:

1.    Копія першої сторінки паспорта іноземного громадянина з перекладом на українську мову (також Ви можете довірити переклад і нотаріальне засвідчення Нам, в такому випадку достатньо буде копії або скан-копії першої сторінки паспорта).

2.    Інформація про іноземного громадянина для внесення даних в облікову картку встановленого зразка.

3.    Надати інформацію про тимчасове знаходженні іноземного громадянина на території України.

*Важливо - іноземний громадянин не повинен перевищувати міграційний термін перебування на території України встановлений законодавством (90 днів протягом 6 місяців і 180 днів протягом 12 місяців).

Терміни та Вартість:

Отримання Ідентифікаційного номеру

Варстість

1

1 робочий день

1000 грн

2

3 робочих дня

800 грн

3

5-7 робочих днів

500 грн

Наша компанія готова надати допомогу і підтримку в будь-якій ситуації а також проконсультувати з усіх виникаючих питань.

Цікаво знати що кожна цифра ІПН має своє значення. Перші п'ять - це кількість днів, починаючи від 1 січня 1900 року до дати народження конкретної людини. На дев'ятому місці стоїть цифра, під якою ховається стать людини (жінка - парне число, чоловік - непарне). Десята цифра є контрольним числом.

 Саме через складну та своєрідну процедуру оформлення  Ідентифікаційного Номеру, у тому числі значні часові та фінансові затрати, радимо Вам звернутися за допомогою до кваліфікованих та досвідчених юристів «Міжнародного Бюро Легалізації Документів» і будьте впевнені, що Ви обрали оптимальне рішення!

Звертайтесь за консультацією - 044-222-59-73.